Založ si blog

Čaká EURÓPU občianska vojna?

Ashampoo_Snap_2015.09.14_21h19m32s_001_Na túto otázku by som stručne odpovedal, jedným obrázkom… a to tým, ktorý sa nachádza nad týmto článkom. (Titulný obrázok)

Tento blog bude o poznanie kratší ako moje predošlé, pretože chcembyť stručný a vecný.

 

Stále viac a viac, môžeme nielen medzi sebou a našimi priateľmi (ale aj na celom území Európy) sledovať, ako jedna skupina chce migrantov PRIJAŤ, zatiaľ čo druhá skupina je pevne rozhodnutá ich NEPRIJAŤ. Túto situáciu môžeme vidieť už v našich rodinách (4 – 6 člennej), kde sú dvaja resp. traja členovia za prijatie (alebo im je to v podstate jedno) a zvyšní dvaja, sú rázne proti tomu. Ďalej medzi našimi priateľmi, medzi našimi kolegami v práci, spolužiakmi a známymi… Medzi ktorými vzniká napätie z rozdielnych názorov. Z čoho nám vychádza, za použitia jednoduchej matematiky, že stojíme v pomere cca 50/50, čo sa odlišnosti názorov týka.

 

Dovolíme si odhadovať, kam môže takéto početné rozdelenie dvoch táborov až zájsť? Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na predstaviteľov vlády,  či už SR alebo EÚ, kde sa názory jednej polovice s druhou opäť nezhodujú. A keď túto skutočnosť pretavíme do názoru stoviek, tisícov, stotisícov a nakoniec miliónov ľudí v Európe, čo nám s toho vznikne? – Dve mocné strany, ktoré budú hájiť svoje presvedčenie, nech to stojí čo to stojí.

Na pomenovanie možnej situácie použijem príklad spojenia kladného pólu (+) batérie s neutrálnym (-). Po priblížení káblov na blízku vzdialenosť (vedúcich z týchto dvoch pólov batérie), vznikne ISKRA, ktorá môže byť pre svoje okolie potenciálne veľmi nebezpečná a v ideálnych podmienkach dokáže rozpútať požiar, ktorý môže veľmi jednoducho prerásť v neovládateľné peklo.

 

Opäť sa pýtam sám seba ale aj Vás, ktorý ste mali to šťastie a nezažili ste doposiaľ žiadnu vojnu. Chceme aby na našej rodnej hrude ale i v únii ktorej sme členom, vznikli hrôzy, ktoré si nedokážeme ani len predstaviť? Chceme sa stretnúť v boji o „MIER“, ktorý už dávno máme, s vlastnými bratmi a sestrami v OBČIANSKEJ VOJNE, ktorú chcú v našej krajine a celej Európskej únii vyvolať „ŠTÁTY STRÝKA SAMA“ čo si doteraz myslia, že ešte existuje Československo a majú strach o vlastnú menu, ktorá už dávno nie je tým, čo bývala.. Pretože už kľačí na kolenách a so zlým úmyslom, vo svojej „zeleno-šedej papierovej hlave“ taktizuje ako sa opäť stane jednotkou ekonomického sveta? Pričom neváha použiť na dosiahnutie svojich cieľov aj ľudí, ktorý doteraz pokojne žili vo vlastnej krajine ale bohužiaľ sa nechali zapredať? (viac vo videu o odovzdávaní „tajomnej obálky“ jednému z utečencov  https://youtu.be/dUU2QW-uyCc?t=190)

 

Stačí sa pozrieť do histórie, za koľko incidentov (ktoré nemuseli NIKDY vzniknúť) už bola táto vyššie menovaná „krajina“ zodpovedná. viac článok tu: www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/787-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek

 

A hlavne kde všade na svete, má rozsiate svoje vojenské základne kde vyzerá naša planéta ako ihelníčka s druhom osýpok na ktoré ešte nie je liek.

booms-mystery-u-s-military-footprints-worldwide (1)

 

Preto zakričme do sveta, že my sa nedáme opiť rožkom a sledovať ako nás potom „hrdinsky zachránia“ ako majú vo zvyku (napr. v 1. a 2. vojne)… Ukážme im, že vieme v Európe držať pri sebe, všetci od Fínska až po Portugalsko a že k víťazstvu (nad problémom, ktorý nám spôsobili ONI) nepotrebujeme zbrane, pretože nebudeme hrať podľa ICH pravidiel ale rozdáme si „vlastné karty“, ktoré im konečne skrížia plány!

 

ALEX HVIEZDNY

Prečo musí mať každá aktualizácia CHYBY ? !

12.12.2015

Pripravuje sa... To sú slová ktoré na nás vyskočia, keď čakáme na stiahnutie novej aktualizácie. Vyvolávajú v nás zvedavosť a radosť s niečoho nového, čo sme do teraz nemali a čo "nutne" viac »

Ringierove kráľovstvo a jeho poddaní

02.12.2015

Isteže, každý si niekedy schuti zakľaje alebo sa posťažuje... Ale robiť to neustále a bez akéhokoľvek relevantného dôvodu (k tomu ešte takým spôsobom) je úplne neprofesionálne. Zvlášť viac »

Príde k nám dravá šelma zo Spojeného kráľovstva!

21.11.2015

"Stačil jeden telefonát a bolo to" Takmer takto jednoducho sa na Slovensku preinvestuje 1,4 miliardy eur, zamestná sa vyše 3.000 ľudí a z našej krajiny vyexportujeme o 300.000 áut ročne viac. viac »

farská, šeliga, pellegriny, za slušné slovensko

Iniciatíva Za slušné Slovensko: Rozhodnutia vo veci trestného oznámenie na Fica sa ešte nedočkali

20.09.2018 10:32

Na expremiéra Roberta Fica podala iniciatíva Za slušné Slovensko trestné oznámenie za šírenie poplašnej správy a ohováranie 15. júna.

ruské prezidentské voľby

Ruské úrady zrušili voľbu gubernátora, ktorú vyhral prokremeľský kandidát

20.09.2018 10:05

Ruské úrady zrušili škandalózne voľby gubernátora Prímorského kraja na Ďalekom východe.

Kórea, prehliadka

Kim sľubuje mier. A kladie si podmienky

20.09.2018 10:00

Kórejský polostrov má byť bez jadrových zbraní. KĽDR k tomu prispeje ústretovými krokmi, ale má svoje podmienky.

Čínsky juan, Čína

Čína: Neoslabujeme jüan, aby sme podporili export

20.09.2018 09:48

Čína odmieta obvinenia, že využíva svoju menu ako nástroj v obchodnej vojne s USA.

Alexander Hviezdny

Hviezdne blogy, pre hviezdnych čitateľov!

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 41552x
Priemerná čítanosť článkov: 5194x

Autor blogu